Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czwarta kadencja dla Andrzeja Czapskiego

Utworzony przez pierwszy, 6 grudnia 2010 r. o 21:49
sztorm napisał:
Czapski forever
Z tego to już tylko będzie "piękna katastrofa" jak w Greku Zorbie. [media]http://www.youtube.com/watch?v=V31-06ZAw54[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyyy napisał:
no nie wiem czy dalej niż ja 10000 km od Białej
haha najlepiej siedziec niewiadomo gdzie i chwalic sie jak sie udalo, 100 % polak sie odezwal, pewnie siedzi i za jakies drobniaki myje i podciera emerytow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę wygrał Czapski? Matko i córko. Nie mieszkam już w Białej od kilku lat ale bywam. Prezydent pełni swoja funkcję jak wschodni satrapa: dwór i chór klakierów. Mam znajoma nauczycielkę która opowiada, że na Andrzeja pod gabinetem stoi ogromna kolejka składających życzenia w tym jej dyrekcja. Nastepnego dnia każą zwykłym nauczycielom zapłacic składkę na kwiaty ( bo przeciez są od szkoły ). Przeciez Biała od strony Warszawy leży przed Bugiem a nie za Bugiem , wstyd, wstyd , wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
haha najlepiej siedziec niewiadomo gdzie i chwalic sie jak sie udalo, 100 % polak sie odezwal, pewnie siedzi i za jakies drobniaki myje i podciera emerytow
w białej nawet tego nie miałem, poczekaj jak skończysz szkołę to wrócimy do dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE Andrzeju jako pana wyborca chce zaproponować aby podczas tej kadencji zostawił pan sprawy dekoracyjne miasta a stworzył jak najwięcej miejsc pracy szczególnie dla tych młodych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...